کاربردهای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر می‌تواند بین ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد را به طور کل از بین ببرد. پس از نظر علمی می‌گوییم لیزر باعث کاهش دائمی موهای زائد می‌شود اما نه حذف دائمی انها. لیزر موهای زائد را می‌توان برای تمام نقاط بدن استفاده کرد. البته مراجعه  برای لیزر برخی از قسمت‌های بدن بیشتر است. مثلاً در خانم‌ها لیزر ناحیه‌ی بیکینی و تناسلی و لیزر موهای صورت بیشتر میباشد.

در آقایان لیزر موهای زیر بغل، لیزر خط ریش، موهای کمر و پشت گردن شایعتر است. با این حال روش لیزر به قدری انعطاف پذیر، سریع و موثر است که می‌توان در یک جلسه کل بدن را در مدت کمتر از یک ساعت لیزر کرد. قسمت تحت درمان هر چقدر که محدود یا وسیع باشد برای حذف یا کاهش موثر موهای زائد، شما باید یک دوره‌ی درمانی را تکمیل کنید. این دوره معمولاً شامل ۴ تا ۶ جلسه‌ی لیزر با فواصل حدود ۶ هفته است.

نکته مثبت این است که اگر ناحیه‌ی لیزر شده در معرض آفتاب قرار نگیرد، تقریباً عوارض لیزر بیکینی به صفر می رسد. پس تا زمانی که بعد از لیزر به آفتاب نگیرید  و سولاریوم نروید ، احتمال خیلی زیاد دچار عوارضی نخواهید شد. و بدانید که لیزر تقریباً هیچ عارضه‌ی بلند مدتی ندارد.

شایعه‌ی نازایی در اثر لیزر موهای زائد ناحیه‌ی بیکینی به گوش میرسد ولی بدانید که نور لیزر فقط چند میلی‌متر به پوست نفوذ می‌کند و ابدا نزدیک به تخمدان‌ها نمی‌شود که بخواهد آسیبی وارد کند. پس اصلاً نگران  این شایعه نباشید.

جهت اجاره دستگاه لیزر موهای زائد، اجاره هایفو یا رنت هایفو ، اجاره کیوسوییچ، اجاره دستگاه الکساندرایت با شرکت داریا بهین تجهیز راه ابریشم، در تماس باشید.