معرفی لیزر الکساندرایت

معرفی لیزر الکساندرایت

طول موج که در این دستگاه وجود دارد به طور مستقیم در ریشه و فولیکول مو نفوذ پیدا می کند و می تواند آن را به طور کلی از بین ببرد. لیزر الکساندرایت و استفاده از آن در افرادی که پوست های روشن دارند فواید بسیار زیادی دارد و به همین دلیل به خوبی می تواند موهای زائد افراد را از بین ببرد. اما کسانی که پوست تیره دارند در استفاده کردن از لیزر الکسانداریت باید دقت داشته باشند که از سیستم خنک کننده آنها برایشان استفاده شود تا بتواند ریشه موی آنها را از بین ببرد.

میتوان گفت لیزر الکساندرایت دارای انواع متعددی می باشد و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی هستند، برای اینکه با انواع لیزر الکساندرایت آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

انواع لیزر الکساندرایت

  1. دستگاه لیزر آریون Orion :

یکی از سریعترین لیزرهایی می باشد که در سراسر دنیا وجود دارد. طول موج که در این لیزر وجود دارد بسیار قوی است. این لیزر می توانید هر نوع موی زائد را به خوبی از بین ببرد و تمامی استانداردهایی که در لیزر باید وجود داشته باشد را دارد. یکی از مهمترین ویژگی هایی که در این نوع از لیزر وجود دارد این است که، اسکنر بزرگ دارد و میتواند ناحیه هایی که بزرگ هستند را به راحتی لیزر کند.

  1. دستگاه لیزر آلما Alma :

دارای قدرت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. استفاده کردن از این لیزر موجب می شود که پالس های بسیار زیادی وارد فولیکول مو شوند و از این طریق آنها را گرم کنند تا از بین بروند. سرعتی که در این نوع از لیزر الکساندرایت وجود دارد بسیار بالا می باشد و در سریعترین زمان می تواند تمامی موهای زائد را که بر روی پوست وجود دارد را از بین ببرد. مهمترین ویژگی این لیزر اینکه با انواع پوست صورت سازگاری دارد و به بهترین شکل ممکن می تواند تمامی موهای زائد را از بین ببرد.سیستم خنک کننده این دستگاه موجب می شود که بدن شما دچار سوختگی و یا عوارض دیگری نشود.

  1. دستگاه لیزر کوترا Cuter :

یکی از بهترین لیزرهایی که برای تمامی رنگ پوست ها مناسب می باشد و شما اگر پوست روشن و یا تیره داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید، این نوع از لیزر الکساندرایت می باشد. این لیزر یکی از لیزرهای ایمن می باشد که سیستم خنک کننده هم دارد و بر همین اساس افراد با استفاده از آن دچار سوختگی نخواهند شد. مهمترین ویژگی های آن اینکه می تواند طیف بسیار زیادی از سیاهرگ های عنکبوتی را به خوبی از بین ببرد و آنها را درمان کند، همچنین پوست های روشن و یا برنز را هم می تواند درمان کند.

مزیت های استفاده از لیزر الکساندرایت

اختلالات عروقی شما بین ۱ الی ۳ جلسه به طور کلی درمان می شود. بر همین اساس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اختلالات عروقی داری، بهتر است از این دستگاه استفاده کنید. برخی از افراد هستند که امکان دارد مشکل رنگدانه ای در پوست خود داشته باشند، که این دسته از افراد می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت مشکلات خود را درمان کنند. پاکسازی پوست یکی از مواردی می باشد که بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند، آنها می توانند با استفاده از لیزر الکساندرایت و انواع دستگاه های آن این مشکل خود را به خوبی برطرف کنند.

تغییر دادن رنگ پوست یکی دیگر از مزیت های آن به شمار می رود. مهمترین کاربرد لیزر الکساندرایت از بین بردن موهای زائد می باشد که شما در هر قسمت از بدن خود که موی زائد داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. افرادی هستند که شاید روی پوست خود تاتو داشته باشند، آنها می توانند در جلسات تاتو پوستی خود را به طور کلی از بین ببرند. از بین بردن لکه های پوست یکی از مهمترین موضوعاتی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است.

رنگ دانه های قرمز یکی دیگر از مشکلات پوستی می باشد که با لیزر موهای زائد به خوبی از بین می رود. عوارض استفاده از لیزر الکساندرایت بسیار کم می باشد، به همین دلیل کسانی که به دنبال دستگاه کم خطری هستند این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد خود مناسب است.

اجاره دستگاه لیزر