دستگاه اس اچ آر (SHR)

مزایای لیزر اس اچ آر

دستگاه اس اچ آر (SHR)

مزایای لیزر اس اچ آر

دستگاه لیزر SHR  جدیدترین تکنولوزی روز دنیا برای از بین بردن و لیزر مو های زائد در کل بدن می باشد .این دستگاه با تایید FDA آمریکا CE اروپا یکی از بهترین دستگاه هاست و دارای سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر دستگاه های لیزر مو است. منبع نور دستگاه لیزر shr اس اچ آر از لامپ زنون می باشد . سیستم کار این دستگاه SHR مو تلفیقی از دو روش IPL و لیزر DIODE است و برای انواع پوست های سفید و تیره مورد استفاده قرار می گیرد .
اگرچه لیزر ها دستگاه های پیچیده ای هستند و هرکدام توضیحات فنی مختص خود را دارند،اما تمام لیزرها برای ایجاد کردن گرما در یک نقطه خاص هستندو این گرما با توجه به نوع و کاربرد لیزرها موجب بریدن؛سوختن؛بخار کردن و نظیرآنها برروی بدن شخص می شود.بنابراین لیزرها فقط ایجاد گرما میکنند؛اما تنظیمات لیزرهایی که برای درمانی امورزیبایی مورد استفاده قرار می گیرند به گونه ایست که فقط برای یک بافت خاص بیشترین تاثیر را داشته و روی بافت های دیگر کم ترین عوارض و اثر را دارد.مثلا لیزری که برای مو به کار میرود ، مو و ریشه آن را سوزانده ولی بر پوست فقط اثر گرمایی داشته و باعث قرمز شدن آن شده است.

مزایای لیزر اس اچ آر

ویژگی های دستگاه اس اچ آر

دستگاه اس اچ آر (SHR)

قابلیت نفوذ بالا در ملانین مو

بکارگیری سیستم خنک کننده قوی برای کاهش درد و عوارض سوختگی

موزدایی نواحی بزرگتری برای پوست

بکارگیری نرخ تکرار بالا ( 10 شات در هر ثانیه )

قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها

خرید دستگاه لیزر دایود ، فروش دستگاه لیزر دایود ، قیمت دستگاه لیزر دایود ، قیمت دستگاه اس اچ آر ، بهترین دستگاه اس اچ آر، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، عوارض لیزر موهای زائد