لیزر الکساندرایت

معرفی لیزر الکساندرایت

 

طول موج که در دستگاه لیزر الکساندرایت وجود دارد به طور مستقیم در ریشه و فولیکول مو نفوذ پیدا می کند و می تواند آن را به طور کلی از بین ببرد.

لیزر الکساندرایت دارای انواع متعددی است و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های مختلف:

 

انواع لیزر الکساندرایت

 

دستگاه لیزر آریون Orion :

 

این نوع از لیزر الکساندرایت یکی از سریعترین لیزر هایی می باشد که در سراسر دنیا وجود دارد. طول موج که در این لیزر وجود دارد بسیار قوی است و بالغ بر ۷۵۵ نانومتر می باشد. از مهمترین ویژگی هایی که در این نوع از لیزر وجود دارد این است که، اسکنر بزرگ دارد و به همین دلیل می تواند ناحیه هایی که بزرگ هستند را به راحتی لیزر کند. پالس هایی که در این نوع لیزر وجود دارد فاصله زمان کوتاهی دارد و در این حین عملیات خنک سازی پوست را هم انجام می دهد، به همین دلیل باید بدانید که سوخته شدن پوست با این لیزر امکان ندارد برای شما رخ دهد.

 

دستگاه لیزر آلما Alma :

 

این لیزر دارای قدرت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد. استفاده کردن از آن باعث می شود که پالس های زیادی وارد فولیکول مو شوند و آنها را گرم کنند تا از بین بروند. یکی از مهمترین ویژگی های که این لیزر سازگاری با انواع پوست است و به بهترین شکل ممکن می تواند تمامی موهای زائد را از بین ببرد. سیستم خنک کننده این دستگاه موجب می شود که بدن شما دچار سوختگی و یا عوارض دیگری نشود.

 

دستگاه لیزر کوترا Cuter :

 

یکی دیگر از انواع لیزر الکساندرایت که برای از بین بردن موهای زائد خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد، لیزر Cuter می باشد و بخاطر سرعت بسیار زیاد افراد بسیاری از آن استفاده می کنند. از بهترین لیزرهایی که برای تمامی رنگ پوست ها مناسب می باشد چه پوست روشن چه تیره. این لیزر یکی از لیزرهای ایمن است که دارای سیستم خنک کننده می باشد و بخاطر همین افراد با استفاده از آن دچار سوختگی نخواهند شد.

همچنین می تواند طیف بسیار زیادی از سیاهرگ های عنکبوتی را به خوبی از بین ببرد و آنها را درمان کند، همچنین پوست های روشن و یا برنز را هم می تواند درمان کند. اینکه کدام دستگاه لیزر الکساندرایت  برای از بین بردن موهای زائد شما مناسب است، بستگی به نظر پزشک شما دارد، که پزشک در زمینه شناخت نوع پوست شما و موهای زائدتان می تواند در این مورد تصمیم گیری کند و بهترین دستگاه را برای از بین بردن موهای زائدتان  مورد استفاده قرار دهد.

جهت اجاره لیزر موهای زائد و اجاره کیوسوییچ با شرکت داریا بهین تجهیز راه ابریشم تماس بگیرید.