دستگاه هایفو صورت و بدن چیست؟

دستگاه هایفو صورت و بدن چیست؟

در بین فناوری های مورد استفاده در جوانسازی و ترمیم بدن، اولتراسوند همچون یکی از مهمترین اشعه ها محسوب می‌ شود. اولتراسوند یا امواج متمرکز با دقت بالا، چیزی است که در دستگاه هایفو به کار گرفته شده. هایفو از جدیدترین نسل فناوری استفاده کرده و خیال افراد را برای استفاده از روش های غیر تهاجمی راحت کرده است. هایفو امواجی دارد که به لایه‌ های زیرین پوست نفوذ می کند. امواج اولتراسوند باعث تحریک این بافت‌ ها می ‌شوند.

دستگاه هایفو عوارض جانبی خاصی ندارد به همین خاطر باعث شده تا بسیاری از افراد از آن برای صورت و بدن خود استفاده کنند. دستگاه هایفو صورت و بدن دستگاهی است که امروزه در کلینیک های مختلف استفاده می ‌شود. این دستگاه به جای تیغ جراحی جایگزین شده است. البته تنها هایفو نیست که برای روش ‌های غیر تهاجمی مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما به جرات می ‌توان گفت یکی از بهترین دستگاه های حال حاضر در زیبایی صورت و بدن می باشد.

استفاده از دستگاه هایفو صورت

همانطور که در پاراگراف بالا گفته شد، دستگاه هایفو دارای امواج اولتراسوند می باشد. بسیاری از افراد در نواحی پوست و گردن خود از افتادگی و شل شدگی پوست خود ناراحت هستند. لذا این دستگاه بدون اینکه شما را زیر تیغ ببرد، می تواند لیفت صورت را انجام دهد. دستگاه هایفو در نواحی پوست باعث محکم شدن و جوانسازی می شود. شما می‌ توانید از این دستگاه برای کاهش چین و چروک پیشانی و دور چشم خود استفاده کنید.

برجسته کردن گونه ها به وسیله این دستگاه به راحتی صورت می پذیرد. همچنین شما با استفاده از دستگاه هایفو صورت می توانید به قوس ابروی خود اضافه کرده و زیبایی را به خود بدهید.کارایی دستگاه هایفو در زمینه زیبایی پوست صورت تست شده است. لذا به دلیل ایجاد کلاژن سازی در نواحی پوست صورت باعث محکم شدن و بالا کشیده شدن آن می شود.

استفاده از دستگاه هایفو بدن

افرادی که از دستگاه هایفو صورت و بدن آگاهی دارند، می دانند که اثرات این دستگاه در بدن به شدت مناسب می باشد. لذا باز هم با استفاده از فن آوری اولتراسوند بافت چربی تحت شعاع قرار می گیرد. با ورود اشعه اولتراسوند به بافت ‌های چربی این بافت ها گرم می ‌شوند. زمانی که بافت گرم می گردد آب شده و از بین می رود. اما این تمام ماجرا نیست. به دلیل کلاژن سازی این لاغری و آب شدن چربی ها موجب افتادگی پوست نمی شود. بسیاری از افراد در هنگام لاغری از این موضوع شکایت دارند.

شما می توانید برای مجسمه سازی بدن خود از دستگاه هایفو صورت و بدن در بخش‌ های مختلفی استفاده کنید. مناطق درمانی که تحت تأثیر خود قرار می دهد را می توان به سینه، پستان، شکم، ران و… مرتبط دانست.”اجاره دستگاه هایفو از شرکت راه ابریشم”