دستگاه لیزر دایود 2018

دستگاه لیزر دایود 2018

دستگاه لیزر دایود 2018

با توجه به توسعه علم و نوآوری صنعت ، طراحی و ساخت دستگاه های لیزر موهای زائد ، یکی از بهترین دستگاه های لیزر ، دستگاه لیزر دایود 2018 است که در فرآیند حذف موهای زائد بسیار کارا و موثر می باشد . این دستگاه به دلیل قابلیت های بالای خود طرفداران زیادی پیدا کرده است . در این مقاله با دستگاه لیزر دایود 2018 بیشتر آشنا خواهیم شد .

دستگاه لیزر دایود 2018

تفاوت دستگاه های لیزر موهای زائد از گذشته تا امروز :

دستگاه های لیزر قدیمی تر ، در گذشته بسیار دردناک بودند و همچنین سرعت آن بسیار کم بود . این دستگاه ها تنها برای پوست های تیره و موهای ضخیم و تیره مناسب بودند . امروزه با پیشرفت علم ، صنعت تولید دستگاه های لیزر (زیبایی ، پوست و مو ، لاغری ، حذف تتو ، خال برداری و …) بسیاری از مشکلات را برطرف کرده اند . دستگاه لیزر دایود 2018 یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه لیزرحذف موهای زائد می باشد که در روند حذف دائمی موهای زائد برای انواع تیپ های پوستی و رنگ های مختلف بسیار مناسب است .

دستگاه لیزر دایود 2018 ، لیزر را با طول موج 808 نانومتر ایجاد می کند . این طول موج نفوذ عمیقی در پوست دارد . این طول موج برای پوست های تیره بسیار مناسب است . لیزر دایود 808 نانومتر با نفوذپذیری بالا و بالاترین جذب در کلروفرم ملانین ، به لایه اپیدرم نفوذ می کند و به وسیله ی ملانین موجود در فولیکول های مو جذب می شوند. دستگاه لیزر دایود 2018 به سیستم خنک کننده TEC می باشد .  این سیستم در تماس با پوست بسیار قوی عمل می کند و بدون ایجاد درد لیزر را برروی سطح پوست اعمال می نماید .

دستگاه لیزر دایود 2018

کدام دستگاه لیزر برای حذف موهای زائد مناسب تر است ؟

شاید این مطلب جا افتاده باشد که دستگاه لیزر الکساندرایت برای پوست های روشن مناسب است . اگر پوست شما تیره است ما بروزترین تکنولوژی را که دستگاه لیزر دایود 2018 است به شما معرفی می کنیم .

دستگاه لیزر دایود 2018

آیا انجام دادن لیزر در زمان بارداری و شیردهی خانم ها برای کودکان خود مانعی دارد؟

درزمان بارداری ، خانم ها نباید لیزر انجام دهند .اما در زمان شیردهی لیزر بی خطر می باشد .

باید به دو نکته توجه داشت :

نکته اول : این است که به دلیل تغییرات هورمونی امکان تیره شدن پوست وجود دارد و پوست تیره تر از زمان عادی شود . به همین دلیل باید قبل از انجام لیزر پوست برای هر نوع پیگمانتاسیون مورد معاینه قرار بگیرد .

نکته دوم : استفاده از کرم های بی حسی مانند Emla , lidocain و … می باشد که ممکن است از راه پوست جذب و وارد شیر شده و سپس وارد بدن نوزاد شیرخوار شود .دستگاه لیزر دایود 2018 (DiodeLaser) یکی از بینظیرترین لیزرهای موهای زائد است که بدون وارد نمودن آسیب به بافتهای اطراف فولیکول های مو را از بین می برد و موها را به طور موثر حذف می کند. در طول درمان انرژی لیزر به انرژی گرمایی تبدیل می شود که در دستگاه های لیزر نسل قدیم به دلیل اینکه تمام انرژی برای گرم کردن و سوختن ریشه مو در یک پالس انرژی به پوست وارد میشد بسیار دردناک بود .

اما امروزه با دستگاه لیزر دایود 2018 که جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد است انرژی مورد نیاز به صورت تقسیم شده و به طور متناوب به سطح پوست تابیده می شود و آرام آرام ریشه ی مو گرم می شود ولی سطح پوست توسط سیستم های خنک کننده سرد میماند و از گرم شدن ، سوخته شدن و یا احساس درد جلوگیری می کند . در دستگاه های نسل جدید دستگاه لیزر دایود 2018 این نکته کاملا رعایت شده است .

دستگاه لیزر دایود 2018

مزایای دستگاه لیزر دایود 2018

دستگاه لیزر دایود 2018

  • دارای سیستم اپتیکی واگراکننده منحصر بفرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشتن از روی پوست

  • به کارگیری به روزترین و مهمترین نکات ایمنی گوناگون بر روی دستگاه جهت حفاظت از پزشک و بیمار

  •  عمق نفوذ بالا و قدرت جذب بالا در ملانین مو نسبت به دستگاه لیزر الکساندرایت

  • قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها

  • به دلیل پالس یکنواخت ریسک کاهش میابد.

  • مناسب برای تمام تیپهای پوستی به خصوص پوستهای تیره

  • به مدت طولانی تری پوست را خنک نگه می دارد.

  • خطر سوختگی بر روی پوست را کاهش میدهد.

  • سرعت کلاژن سازی را افزایش میدهد.

خرید دستگاه لیزر دایود ، قیمت دستگاه لیزر دایود ، فروش دستگاه لیزر دایود ، دستگاه لیزر موی زاید خانگی