لیزر دایود(Diode)

خرید دستگاه لیزر دایود

دستگاه لیزر دایود آلما 

خرید دستگاه لیزر دایود

  • لیزر دایود ۸۰۸nm با عمق نفوذ بالا و انرژی ۲۰J/cm۲ برای هر تک پالس و جذب بالاتر در کلروفرم ملانین ، درون لایه اپیدرم نفوذ میکند و توسط ملانین موجود در فولیکول های مو جذب میشوند.از بین بردن تمام موهای زائد بدن حس خوبی است که همه خانم ها و حتی آقایان دوست دارند. اما به روش های مختلف از بین بردن موهای زائد خود فکر کنید. روش های مختلفی را در خانه مورد استفاده قرار می دهید، اما تمام آنها وقت گیر و البته موقت هستند.

خرید دستگاه لیزر دایود

Diode Alma دایود آلما

با استفاده از روش لیزر درمانی نه تنها می توانید موهای تمام قسمت های بدن خود را، حتی بخش هایی که دست یافتن به آنها دشوار است، کاهش دهید و پوستی صاف و نرم داشته باشید، بلکه در وقت خود نیز صرفه جویی کرده و موهای زائد در حدی کاهش می یابند که انگار از ابتدا مویی روی بدن شما وجود نداشته است. لیزرهای دایود و الکساندرایت تنها روش های استاندارد برای لیزر موهای زائد هستند.

خرید دستگاه لیزر دایود

Diode Alma دایود آلما

درمان موثر ضایعات عروقی

جوانسازی پوست و مو زدایی

از بین بردن دائمی موهای زائد

درمان موثر ضایعات مربوط به رنگدانه ها

خرید دستگاه لیزر دایود

ویژگی های محصول :

کاهش خطر سوختگی بر روی پوست

قابلیت جذب مناسب توسط رنگدانه ها

خنک نگهداشتن پوست برای مدت طولانی

قابلیت نفوذ و قدرت جذب بالا در ملانین مو

بکارگیری مد پالسی با نرخ تکرار بالا برای کاهش درد

عمق نفوذ بالا در پوست و افزایش سرعت کلاژن سازی

بکارگیری جنبه های ایمنی گوناگون برای حفاظت بیمار و پزشک

سیستم اپتیکی واگرا کننده منحصر به فرد پرتو لیزر بلافاصله پس از برداشت از روی پوست
یکی از دستگاه های نوین موجود در بازار دستگاه دایود با تکنولوژی آلما لیزر کمپانی آلمان می باشد.لیزرهای دایود رفع موهای زاید موجود به صورت پالسی و با طول موج های 800 تا810 نانومتر می باشند. جذب این طول موج در ملانین تا حدی کمتر از لیزرهای الکساندرایت و یاقوت و بیشتر از Nd: YAG, IPL ها می باشد. به علت محدوده وسیع تنظیمات طول پالس و انرژی کاربردهای وسیعی داشته و قابلیت استفاده در پوست های تیره را نیز میسر می سازد. اگر فرد آگاهی و تجربه کامل نداشته باشد می تواند پوست فرد را بسوزاند. این دستگاه در نژاد ایرانی مناسب است.

برچسب ها : قیمت لیزر دایود ، دایود ، بهترین دستگاه لیزر دایود ، خرید اینترنتی دستگاه لیزر دایود ، فروش دستگاه لیزر دایود دست دوم